Srovnání VPN Asia s PandaVPN: V čem je která lepší?

Vyplatí se objednat VPN Asia, nebo si předplatit PandaVPN? Obě VPN jsme porovnali z několika hledisek, přičemž konečné skóre je 5,2/10 – 6,2/10.

Naměřená rychlost VPN.Asia proti PandaVPN, kdo lépe sviští?

Hodnota rychlosti stahování a nahrávání dat patří mezi nejdůležitější parametry, platí to i o VPN.Asia a Panda VPN.

Průměr měření downloadu u první z testovaných dosáhl hodnoty 67 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 20 Mb/s. VPN.asia byla o 47 Mb/s rychlejší než PandaVPN.

Upload VPN.Asia činil 13 Mb/s. PandaVPN jsme naměřili upload 17 Mb/s, je tak o 4 Mb/s rychlejší.

Posledním rychlostním parametrem byla odezva, u první VPN jsme naměřili 103 ms. Konkurenční PandaVPN skript naměřil průměrných 211 ms. Nižší rychlost odezvy je výhodnější, takže VPN.asia se projevila o 108 ms horší.

Průběžný výsledek VPN Asia : PandaVPN tak je 4 /10 – 3/10.

Daří se VPN Asia odblokovat Netflix?

Vysoká rychlost připojení je důležitým parametrem pro odblokování Netflixu, VPN.Asia tuto dovednost nedokáže. Většinou stačí spustit VPN a vybrat některou ze zemí, Panda VPN zahraniční Netflix odemknout má.

VPN můžete také použít i pro odblokování videí, která jsou v ČR nedostupná, přičemž, PandaVPN takovou funkci nenabízí. Druhá VPN funkci odblokování YouTube videí neobsahuje.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a whitelist. Taková VPN.Asia nenabízí ochranu před odhalením DNS a PandaVPN třeba obsahuje funkci whitelistingu.

Ve srovnání funkcí je skóre 6 /10 vs. 6/10.

Jak obstojí VPN.asia v nabídce zemí a serverů?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, VPN Asia má v nabídce 40 serverů. U PandaVPN je uvedeno 3 000 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí o 2960 méně .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u PandaVPN dosáhl počtu 80. Druhá z porovnávaných VPN má 32, tedy o 48 méně. V tomto měření sil tak prohrává .

Důležitý je také počet zařízení, jež mohou VPN současně používat a kterých VPN.asia připojí 4. PandaVPN povolí současně připojit 3 zařízení. Všechny parametry najdete v článku nejlepší VPN.

Které platformy zvládá VPN.asia a jaké podporuje Panda VPN?

Mezi nejdůležitější parametry VPN patří podporovaná zařízení, VPN Asia podporuje platformu Android a zabezpečí přístroje na systému iOS. Druhá VPN PandaVPN systém iOS ochrání, Android umí bez problémů ochránit.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, VPN.asia má domov v Hongkongu. Druhá z VPN má sídlo na Seychelách.

Aplikace VPN Asia není k dispozici v českém jazyce, PandaVPN česky taky není.

V hodnocení platforem dosáhla VPN.asia skóre 7/10, PandaVPN si nese hodnocení 8/10.

Srovnání ceny VPN.asia : PandaVPN

Panda VPN si lze objednat již od 61 Kč měsíčně, druhou VPN si můžete objednat od 61 Kč měsíčně. Známka obou VPN za poměr ceny a funkcí je 6/10, respektive 6 /10 pro druhou porovnávanou VPN.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram